Pre-Order 22/23 Przedsprzedaż nowej kolekcji z rabatem -15% do 30.09.2022! Zobacz 

Czy polskie biustonosze są lepsze od zagranicznych?

Polskie biustonosze cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród kobiet z Polski, ale również Pań z zagranicy. Co sprawia, że nasze rodzime staniki podobają się osobom z innych krajów? Co stoi za fenomenem naszej bielizny? Na przykładzie Promees przyjrzyjmy się bliżej polskiej bieliźnie!

polskie biustonosze

Dlaczego warto wybierać polskie biustonosze?

Nie trzeba nikogo przekonywać, że polskie biustonosze wyróżniają się wysoką jakością oraz dokładnością wykonania. Ponadto nie brakuje sklepów, które oferują mnóstwo różnorodnych staników na wiele okazji. Nietrudno jest zatem znaleźć bieliznę sportową, codzienną, romantyczną czy erotyczną. Każdy z modeli potrafi cechować się natomiast unikalnymi dodatkami, wyjątkowym fasonem czy oryginalnymi pomysłami wykonania!

Wybierając polskie biustonosze, mamy również większą pewność, co do ich pochodzenia. Można się dowiedzieć, gdzie powstały i w jakich warunkach. Większa transparentność często daje efekt w postaci lepszej jakości. Tego samego nie można natomiast powiedzieć o bieliźnie, produkowanej zwłaszcza w krajach azjatyckich. W rezultacie polskie marki biustonoszy są często lepsze nie tylko pod kątem jakości, ale również warunków pracy czy zasad bezpieczeństwa.

polski producent biustonoszy promees

Mniej oczywistym, ale równie ważnym czynnikiem jest wspieranie rodzimych firm. Przez lata pokutowało przekonanie, że „to, co zachodnie jest lepsze”, a „polskie jest gorsze”. To bardzo błędna i krzywdząca opinia! Jak bowiem widać nie tylko na przykładzie firm bieliźnianych, polskie marki są często lepsze niż zagraniczne. Warto więc obdarzyć zaufaniem rodzime firmy. Naturalnie jeśli nie spełniają one naszych potrzeb, nie powinniśmy korzystać z ich usług lub produktów tylko dlatego, że pochodzą z Polski!

Kierujmy się przede wszystkim własnymi potrzebami i preferencjami.

Czy polskie biustonosze są tanie?

Czasami można spotkać się z zarzutami, że polskie biustonosze są drogie. Warto jednak zastanowić się, co wpływa na taką cenę? Zazwyczaj droższa bielizna jest zwyczajnie lepsza, ponieważ wyższej jakości materiały kosztują więcej, co przekłada się na wyższą cenę końcową. Ponadto duża ilość polskich marek stawia na mniejszą produkcję, przez co ma większą kontrolę nad jakością tworzonej bielizny. Taka precyzja wykonania również przekłada się na nieco wyższą cenę, co jest w zupełności uzasadnione.

polskie marki biustonoszy

Jednocześnie przestrzegamy przed patrzeniem wyłącznie na cenę! Niektóre marki (nie tylko bieliźniane, ale również odzieżowe) wykorzystują swoją „sławę” do ustalania wysokich cen, które nie są adekwatne do jakości. Zanim więc kupisz droższy biustonosz, zapoznaj się z jego jakością i opiniami innych klientek. W ten sposób poznasz, czy naprawdę jest warty swojej ceny.

Należy również pamiętać, że wiele polskich marek oferuje zarówno tanie biustonosze, jak i nieco droższe. To w zupełności normalne, ponieważ takie rozwiązanie pozwala sprostać oczekiwaniom wielu różnych grup kobiet.

Czy polskie marki biustonoszy są lepsze od zagranicznych?

W każdej branży – nie tylko bieliźnianej – można trafić na firmy lepsze i gorsze. Tym samym polskie marki biustonoszy mogą oferować bieliznę zarówno wyższej, jak i niższej jakości. Niemniej ogólna tendencja i opinie wskazują na to, że polscy producenci często są chętniej wybierani niż zagraniczni.

Za główne przewagi polskich biustonoszy wskazuje się wysoką jakość wykonania oraz interesujący design. Ponadto wiele kobiet docenia szeroką rozmiarówkę, a także wiele dodatkowych udogodnień (np. cienkie fiszbiny, które nie wżynają się w ciało). 

polskie biustonosze lepsze od zagranicznych

Warto również zauważyć, że wiele polskich marek stawia na mniejszą produkcję bielizny, ale z większą precyzją wykonania, troską o detale i fantastyczną jakością. Z drugiej strony bardzo często spotykamy się z bielizną, która jest produkowana w „przemysłowy” sposób, co przekłada się na niską jakość i trwałość. Niestety tak „maszynowo” produkowaną bieliznę można często spotkać w popularnych sieciówkach.

Oczywiście nie uważamy, aby wszystkie polskie marki biustonoszy były lepsze niż zagraniczne. Chcemy jedynie pokazać, że polska bielizna nie jest wcale gorsza od „zachodniej” lub „wschodniej”, a wręcz przeciwnie – bardzo często jest od niej lepsza.

Promees – polski producent biustonoszy

W Promees od zawsze byliśmy i jesteśmy związani z Polską, ale nie zamykamy się na inne kraje. Choć powstaliśmy w okolicach Łodzi, nasza seksowna bielizna i zmysłowe dodatki są dostępne w kilku krajach w Europie i na Świecie. Dzięki zrównoważonej ekspansji na zagraniczne rynki, mamy szansę pokazywać innym, że polskie biustonosze są naprawdę wspaniałą bielizną!

biustonosze promees z polski

Serce marki bije w Łodzi, na co wskazuje pierwszy stacjonarny sklep Promees przy ulicy Nawrota 2a, a także lokalizacja szwalni w Pabianicach (tuż obok Łodzi). Z radością jednak pokazujemy i oferujemy naszą bieliznę w Polsce oraz na Świecie, ponieważ jesteśmy przekonani, że każda kobieta – bez względu na pochodzenie, wygląd czy narodowość – zasługuje na elegancką, zmysłową i ekskluzywną bieliznę!

Czy polska bielizna jest najlepsza?

Artykuł ma charakter ogólny. Oznacza to, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć za wszystkie polskie marki biustonoszy i bielizny. Możemy natomiast wypowiedzieć się w swoim imieniu – marki Promees. Wybierając bieliznę z naszej kolekcji, otrzymujesz najwyższą jakość, która bez wątpienia da Ci to, czego szukasz.

gdzie kupić polski stanik

Tym artykułem chcemy Ci również pokazać, abyś nie kupowała żadnej bielizny, patrząc wyłącznie na jej kraj produkcji. W pierwszej kolejności myśl o sobie i swoich potrzebach, bo to Ty będziesz korzystać z zakupionych produktów!

Nasze bestsellery

Przeczytaj również

24/09/2022

Łańcuszek na brzuch – moda i tradycja, którą warto znać

Każda kobieta wie, że detale i dodatki mają ogromne znaczenie w modzie. Czasami wystarczy jeden, ...

Czytaj więcej

24/09/2022

Bieliźniane inspiracje – 6 pomysłów na seksowne stroje

Inspiracja jest wszędzie. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie jej szukać. Zrobiliśmy to jednak za Ciebi...

Czytaj więcej

17/09/2022

Jak poprawnie zmierzyć obwód bioder?

Choć na początku może się to wydawać bardzo proste, to jednak czy na pewno wiesz, jak poprawnie...

Czytaj więcej

Zostań częścią #promees

Pokaż innym swój styl, oznaczając #promees lub @promeeslingerie w swoich social mediach.