Dzień Kobiet - Zestawy od -25% 

Zobacz

Czym jest Cyber Monday?

Ostatnie miesiące roku to czas wielkich promocji i przecen. Zbliżające się Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia czy Sylwester, a także nadchodząca zima i potrzeba zmian powoduje, że wiele osób rusza na zakupy w listopadzie oraz grudniu. Bez wątpienia sprzyjają temu takie wydarzenia, jak: Black Friday i Cyber Monday, czyli dni, w których królują naprawdę duże promocje, pozwalające na znaczną oszczędność pieniędzy. O ile jednak Black Friday jest terminem nieco bardziej zrozumiałym, o tyle Cyber Monday może wprawiać niektóre osoby w małą konsternacją. Czym bowiem jest ten dzień? Skąd się wziął? Jakich promocji można się spodziewać? Sprawdźmy to!

czym jest cyber monday

Cyber Monday – co to jest?

Cyber Monday to wydarzenie, które ma miejsce w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. To dzień, kiedy sklepy internetowe na całym świecie (Promees również!) oferują znaczące zniżki i promocje. W 2024 roku Cyber Monday przypada na 2 grudnia, co powoduje, że może stać się znakomitą okazją zrobienia zakupów na nadchodzące Mikołajki lub Święta Bożego Narodzenia. 

Cyber Monday został stworzony, aby zachęcić ludzi do zakupów online i jest odpowiedzią na Black Friday, który jest skupiony głównie na zakupach stacjonarnych. Niemniej coraz częściej mnóstwo sklepów internetowych stosuje specjalne akcje promocyjne, także z okazji Black Friday. Jest to więc rewelacyjna informacja dla klientów, którzy otrzymują jeszcze lepszą i większą szansę na kupno produktów w niższych cenach.

W Promees często tworzymy promocje, ponieważ rozumiemy, że okres świąteczny, Walentynki, Dzień Kobiet, nadchodzące wakacje i inne okazje są szczególnym czasem, w którym wiele osób poszukuje doskonałej bielizny i akcesoriów na prezent lub dla siebie. Poprzez więc obniżanie cen i oferowanie wyjątkowych rabatów umożliwiamy robienie zakupów niższym kosztem, co pozwala albo zaoszczędzić pieniądze, albo nabyć jeszcze więcej przydatnych produktów i ubrań w niezwykle korzystnych cenach.

Sprawdzaj na bieżąco ofertę naszego sklepu internetowego i stacjonarnego Promees, aby nie przegapić atrakcyjnych promocji i rabatów!

promocje i rabaty na bieliznę promees

Black Friday a Cyber Monday – czym się różnią?

Black Friday i Cyber Monday to dwa wydarzenia zakupowe, które dzieli zaledwie kilka dni, ale różnią się od siebie w kilku kluczowych aspektach.

Black Friday ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych i jest obchodzony dzień po Święcie Dziękczynienia, co powoduje, że Black Friday w 2024 roku przypada na 29 listopada. Tradycyjnie jest uznawany za początek sezonu zakupów świątecznych. Sklepy stacjonarne oferują znaczne zniżki i promocje, co nierzadko prowadzi do tłumów i długich kolejek, zwłaszcza w dużych centrach handlowych.

Cyber Monday natomiast zostało stworzony jako odpowiedź na rosnącą popularność zakupów online i przypada na poniedziałek po Święcie Dziękczynienia (jak już wspomnieliśmy, Cyber Monday w 2024 roku będzie 2 grudnia). Jego głównym celem jest zachęcenie do zakupów online, a także ułatwienie korzystania z atrakcyjnych promocji. Nie trzeba bowiem wychodzić z domu, aby kupić potrzebne produkty w niższych cenach. Cyber Monday został wprowadzony w 2005 roku.

Podkreślaliśmy to już jednak wcześniej, że z każdym kolejnym rokiem idea Black Friday i Cyber Monday zaczyna się coraz bardziej łączyć. Sklepy internetowe oferują bowiem promocje także z okazji Black Friday, natomiast nierzadko sklepy stacjonarne wydłużają atrakcyjne promocje, co powoduje, że są one również obecne w dniu Cyber Monday. 

kiedy cyber monday w 2024 roku

Black Week, Cyber Week… Ile trwają promocje?

Jak już wiesz, w tradycyjnym rozumieniu Black Friday odbywa się w piątek po Święcie Dziękczynienia, natomiast Cyber Monday w następujący po nim poniedziałek. Jednakże w praktyce sklepy często rozszerzają te promocje, tworząc dłuższe okresy wyprzedaży.

  • Wiele sklepów rozpoczyna obniżkę cen już w tygodniu poprzedzającym Black Friday, niekiedy rozszerzając ofertę także na cały weekend. Wówczas powstaje Black Week. Co więcej, w ostatnich latach niektóre sklepy oferują promocje nawet przez cały listopad.
  • Podobnie wygląda sytuacja z Cyber Monday. Wiele sklepów wydłuża promocje, tworząc w ten sposób Cyber Week, co wywołuje płynne przejście pomiędzy obiema okazjami na zakupy w niższych cenach: zakończenie Black Week jest bowiem jednocześnie początkiem Cyber Week.

Dzięki temu klienci mają większą możliwość skorzystania z różnorodnych ofert i promocji!

cyber monday a black friday

Czy promocje na bieliznę Promees są realne?

Zawsze stawiamy na uczciwość i transparentność, dlatego możesz być pewna, że nasze promocje na Black Friday, Cyber Monday i każdą inną okazję (np. Walentynki, Dzień Kobiet) są rzeczywiste i oferują autentyczne oszczędności. Jesteśmy świadomi obaw, jakie mogą mieć klienci dotyczące sztucznych promocji, dlatego przykładamy dużą wagę do uczciwego przedstawiania naszych ofert i traktowania Twoich potrzeb. Każda promocja i kody rabatowe na bieliznę Promees, naprawdę obniżają ceny produktów, pozwalając na znaczne oszczędności.

Co więcej, przypominamy o obowiązującej dyrektywie Omnibus, której przestrzegamy. Zgodnie z przepisami publikujemy nie tylko aktualne ceny bielizny, ubrań i akcesoriów, ale również ich najniższą cenę z ostatnich 30 dni. To oznacza, że masz pełną przejrzystość i możesz łatwo zweryfikować, czy promocje, które oferujemy, są rzeczywiście korzystne. Przekonasz się więc, że każdy kod rabatowy, który Ci udostępniamy, realnie obniża ceny Twoich zakupów nawet o 30% (w zależności od aktualnej oferty promocyjnej).

Korzystaj z promocji Promees nie tylko z okazji Black Week lub Cyber Monday, ale również innych wydarzeń. Zaglądaj do nas częściej, obserwuj nasze działania w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z każdą promocją oraz wszystkimi rabatami, które często przygotowujemy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Nasze bestsellery

Przeczytaj również

23/02/2024

Ukryte pułapki miłości: 10 oznak manipulacji w związku

Manipulacja w związku to temat niełatwy, ale niezwykle ważny. Bardzo często nie zdajemy sobie sp...

Czytaj więcej

23/02/2024

Dzień Kobiet: opowieść o odwadze, wolności i determinacji

Dzień Kobiet, obchodzony każdego roku 8 marca, to nie tylko okazja do wręczania prezentów, kwiat...

Czytaj więcej

08/02/2024

Jak Bielizna Wpływa na Dynamikę Związku: Odkryj Moc Kolorów i Stylów

Bielizna jest czymś więcej niż tylko praktycznym elementem garderoby. To narzędzie komunikacji n...

Czytaj więcej

Zostań częścią #promees

Pokaż innym swój styl, oznaczając #promees lub @promeeslingerie w swoich social mediach.