Pre-Order 22/23 Przedsprzedaż nowej kolekcji z rabatem -15% do 30.09.2022! Zobacz 

Jaki kolor bielizny damskiej podnieca mężczyzn?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jaki kolor bielizny damskiej podnieca mężczyzn? Jaka barwa daje im największą przyjemność i rozpala w nich uczucia? Wbrew pozorom nie jest to czerwień! Choć seksowna bielizna jest przede wszystkim dla Ciebie, zapewne pragniesz prezentować się w niej także partnerowi. Warto więc widzieć, jaki kolor bielizny lubią mężczyźni.

Odpowiedź może Cię zaskoczyć!

Jaką bieliznę wybierają kobiety?

Zanim odpowiemy na pytanie, jaki kolor bielizny damskiej podnieca mężczyzn, sprawdźmy, jaką bieliznę wybierają kobiety. Takie porównanie pozwoli Ci klarownie zobaczyć różnice, które zachodzą między preferencjami Twoimi i Twojego partnera nie tylko w zakresie barw, ale również rodzaju bielizny.

czarna bielizna damska

Według raportu opublikowanego przez NPD Group kobiety bardzo chętnie sięgają po bieliznę, która jest przede wszystkim wygodna. Stąd można zauważyć rosnące zainteresowanie stanikami sportowymi oraz biustonoszami bez fiszbin i popularnymi „braletkami”. Co więcej, Panie cenią w bieliźnie również wsparcie dla piersi oraz seksowny wygląd. Z kolei wiele innych danych zebranych na podstawie ankiet informuje, że kobiety mają w swojej garderobie zazwyczaj od 7 do 10 biustonoszy.

Bez względu na to, ile masz staników w szafie i jaki rodzaj bielizny preferujesz, nie da się ukryć, że odgrywa ona w Twoim życiu niezwykle ważną rolę. Funkcją bielizny jest również poprawa samopoczucia, wzrost pewności siebie i większe poczucie własnej atrakcyjności.

Czy tak samo działa ona jednak na facetów?

Większość mężczyzn odbiera rzeczywistość przede wszystkim za pomocą wzroku. Tym samym, podczas intymnych chwil ważniejsza może być dla nich barwa Twojej bielizny, aniżeli nowy zapach perfum lub romantyczna muzyka. Warto więc wiedzieć, jaki kolor bielizny damskiej podnieca mężczyzn i dlaczego tak się dzieje.

jaki kolor bielizny damskiej podnieca mężczyzn

Jaki kolor bielizny damskiej podnieca mężczyzn?

Choć możesz sądzić, że czerwona bielizna podnieca mężczyzn najbardziej, a klasyczna czerń najmocniej rozpala w nich pożądanie, to jesteś w błędzie!

W 2015 roku przeprowadzono badanie, którego celem było sprawdzenie, jakie kolory bielizny oddziałują na kobiety i mężczyzn. Respondenci zostali poddani badaniom neurologicznym (przy użyciu elektroencefalogramu), aby sprawdzić, w jaki sposób reaguje ich mózg na konkretne barwy bielizny. Większość kobiet opowiedziała się za czerwoną bielizną, jednak Panowie zaskoczyli wszystkich.

czerwona bielizna promees

Wyniki pokazały bowiem, że badani mężczyźni preferują kobiety w bieliźnie…

Białej!

Na dalszych miejscach uplasowała się natomiast bielizna w kolorze czarnym, czerwonym oraz niebieskim. Oczywiście powyższe wyniki są wyłącznie pewną sugestią w zakresie preferencji mężczyzn. Twój partner może mieć inne upodobania, o które warto go po prostu zapytać. Co więcej, wybierając bieliznę, kieruj się przede wszystkim własnymi preferencjami. Im lepiej dobierzesz bieliznę, tym pewniej i seksowniej będziesz się w niej czuła. To z kolei może zaowocować bogatszym i przyjemniejszym życiem erotycznym.

jaki kolor bielizny lubią mężczyźni

Dlaczego mężczyźni lubią białą bieliznę?

Wiesz już, jaki kolor bielizny damskiej podnieca mężczyzn. Czy jednak wiesz, dlaczego jest to biała barwa?

Biel jest symbolem niewinności, czystości i delikatności. Bielizna w tym kolorze – zwłaszcza z dodatkami koronki – prezentuje się niezwykle seksownie i zmysłowo. Po białą bieliznę powinny sięgać przede wszystkim Panie, które charakteryzują się opalenizną lub ciemniejszą karnacją. Ponadto biała bielizna fantastycznie komponuje się z ciemnymi włosami i rozświetla wizerunek.

biała bielizna damska

Kobiety o blond włosach i jasnej karnacji również mogą korzystać z białej bielizny, jednak powinny ją zdecydowanie rozważniej dobierać.

Mężczyźni lubią białą bieliznę damską, ponieważ wywołuje w nich przyjemne doznania, likwiduje stres i lęk, a dodatkowo jest przyjemna dla zmysłów. Co więcej, biała bielizna zachęca do przeżywania wspólnych, intymnych chwil. Poza tym wystarczy na nią spojrzeć, aby dostrzec jej ogromne piękno. Prawda?

 biała bielizna damska

Jaki kolor bielizny masz w garderobie?

Bez względu na preferencje mężczyzn, warto mieć w swojej garderobie bieliznę w kilku kolorach. Oprócz bieli, świetnym wyborem jest również bielizna czarna, czerwona, niebieska, a nawet różowa. Nigdy nie wiesz, jaki kolor bielizny przyda Ci się w określonej sytuacji.

Bądź przygotowana na każdą okoliczność!

W Promees znajdziesz bieliznę w trzech najpopularniejszych i najskuteczniejszych barwach: czarnym, białym i czerwonym. Zobacz, jakie staniki, majtki i dodatki czekają na Ciebie w naszej ofercie, a potem wybierz produkt, które spełnia nie tylko preferencje Twojego partnera, ale przede wszystkim Twoje, ponieważ o jakości intymnych chwil decyduje przede wszystkim Twoja siła, piękno i kobiecość.

jaki kolor bielizny podnieca mężczyzn

Nasze bestsellery

Przeczytaj również

24/09/2022

Łańcuszek na brzuch – moda i tradycja, którą warto znać

Każda kobieta wie, że detale i dodatki mają ogromne znaczenie w modzie. Czasami wystarczy jeden, ...

Czytaj więcej

24/09/2022

Bieliźniane inspiracje – 6 pomysłów na seksowne stroje

Inspiracja jest wszędzie. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie jej szukać. Zrobiliśmy to jednak za Ciebi...

Czytaj więcej

17/09/2022

Jak poprawnie zmierzyć obwód bioder?

Choć na początku może się to wydawać bardzo proste, to jednak czy na pewno wiesz, jak poprawnie...

Czytaj więcej

Zostań częścią #promees

Pokaż innym swój styl, oznaczając #promees lub @promeeslingerie w swoich social mediach.