Pre-Order 22/23 Przedsprzedaż nowej kolekcji z rabatem -15% do 30.09.2022! Zobacz 

Jak podniecić kobietę i dać jej rozkosz?

Kobiety potrzebują więcej czasu na osiągnięcie podniecenia seksualnego niż mężczyźni. Tym samym warto wykorzystywać techniki i poznawać tajemnice, które wprowadzają Panie w odpowiedni stan rozkoszy. Wyjaśnienie, jak podniecić kobietę, jest skierowane nie tylko dla mężczyzn, ale i Pań, które chcą zgłębiać piękno kobiecego ciała.

jak podniecić kobietę

Jak zadowolić kobietę?

Zrozumienie działania kobiecego organizmu to za mało, aby dowiedzieć się, jak podniecić kobietę. Liczy się bowiem umiejętne budowanie atmosfery i wykorzystywanie wrażliwości na poszczególne bodźce. U Pań kluczową rolę odgrywa nie tylko dotyk i wzrok, ale również zapach, głos i smak. Istotny jest również ogólny nastrój oraz romantyczny klimat.

Na to, jak zadowolić kobietę, wpływa również delikatność i subtelność. Panie uwielbiają czułe muśnięcia wargami lub językiem, ciepły oddech czy łagodne pocałunki. Odpowiedzi na tytułowe pytanie dostarcza również znajomość psychologii. Dzięki niej można dowiedzieć się, że na podniecenie płci żeńskiej wpływa, chociażby aspekt intelektualny partnera lub partnerki, a także właściwe pobudzenie wyobraźni.

Zanim przejdziemy do zaprezentowania konkretnych rad na temat, jak podniecić kobietę, warto pochylić się nad przygotowaniem właściwej oprawy. Paniom będzie znacznie łatwiej osiągnąć podniecenie, gdy będą rozluźnione, bezpieczne i swobodne. Tym samym należy zadbać nie tylko o romantyczną atmosferę przed seksem, ale troszczyć się o partnerkę przez cały dzień. Bezinteresowna pomoc w domu, relaksujący masaż po pracy, niespodziewane kwiaty, romantyczna kolacja czy kojąca kąpiel – to tylko niektóre pomysły na to, jak zadowolić kobietę.

Oczywiście powyższe idee mogą w konsekwencji przerodzić się w namiętne chwile. Ich główne zadanie polega jednak na podarowaniu kobiecie odpoczynku i spokoju, który rozluźni jej ciało i pozwoli poczuć się lepiej.

jak zadowolić kobietę

Jak podniecić kobietę?

Gra wstępna bywa dla kobiet ważniejsza niż sam stosunek. Wszystko za sprawą umiejscowienia stref erogennych oraz uwarunkowań biologicznych i psychologicznych. To pokazuje, jak istotne jest zadbanie o każdy element, wpływający na to, jak podniecić kobietę!

Gra wstępna powinna wykorzystywać wszystkie bodźce, na które jest wrażliwa kobieta. Sprawdzi się zatem umiejętne stymulowanie stref erogennych – dotykiem i oddechem. Są one silnie ukrwione i połączone z układem nerwowym, co w połączeniu z erotycznym kontekstem, wywołuje podniecie seksualne. Takie „obszary przyjemności” występują jednak nie tylko w okolicach łechtaczki czy pochwy! U większości Pań możne je również znaleźć na karku, wewnętrznej stronie ud, pośladkach, piersiach, stopach lub zgięciach pod kolanem. Do lepszej stymulacji można wykorzystać wargi lub język.

objawy podniecenia

Jak podniecić kobietę słowem i zapachem?

Jak już wspominaliśmy, dużą rolę w osiągnięciu podniecenia seksualnego u Pań, odgrywa pobudzenie wyobraźni. W tym celu można wykorzystać własną inteligencję, a konkretnie podniecające słowa. Napisaliśmy „inteligencja”, gdyż to właśnie ona pozwala dobrać właściwy komunikat do danej sytuacji. Nie należy bowiem uczyć się tekstów na pamięć, tylko pozwolić im wypłynąć w chwili romantycznego uniesienia. Co więcej, nie można wskazać słów, które zadowolą kobietę, gdyż jest to kwestie niezwykle indywidualna. Niektóre Panie mogą potrzebować wyświechtanego komplementu, inne wulgarności, a jeszcze inne oryginalnego i miłosnego wyznania. Pewne jest jednak, że nie należy pomijać słów podczas gry wstępnej i zadowalania kobiet.

Wyobraźnię Pań rozpalają również bodźce wizualne. Choć aspekt fizyczny nie jest najważniejszy, trudno nie zgodzić się z tym, że smukłe, seksowne i umięśnione ciała Panów lub Pań, skutecznie oddziałują na wyobraźnię kobiet. Naturalnie liczy się również kwestia indywidualnych upodobań! Pomocnymi dodatkami mogą być natomiast zestawy seksownej bielizny albo erotyczne dodatki w postaci chokerów lub harnessów.

Ważnym elementem jest niewątpliwie zapach. Choć na rynku znajduje się wiele perfum, oferujących efekt „pożądania” i „podniecenia”, zdecydowanie bardziej polecamy zapach czystego ciała. Troska o higienę jest nie tylko ważna w kontekście zdrowia, ale również daje bezpieczeństwo i spokój partnerce. W ten sposób można również poczuć naturalne zapachy i feromony ciała, które bywają dla kobiet szczególnie pociągające.

jak doprowadzic kobiete do orgazmu

Objawy podniecenia

W znalezieniu odpowiedzi, jak podniecić kobietę, kluczowa jest umiejętność rozpoznawania objawów podniecenia. Ich występowanie może zachęcić partnera lub partnerkę do dawania kobiecie jeszcze więcej rozkoszy!

Objawy podniecenia u kobiet to przede wszystkim:

  • nawilżenie pochwy,
  • obrzmienie narządów płciowych,
  • powiększenie i przekrwienie łechtaczki,
  • erekcja brodawek sutkowych,
  • zaczerwienienie skóry (twarz, piersi, szyja),
  • powiększenie źrenic,
  • wzrost ciśnienia,
  • szybsze bicie serca,
  • odczuwanie ekscytacji.

Rozpoznanie objawów podniecenia wpływa na to, jak zadowolić kobietę. Pokazuje bowiem, czy konkretne działania i sposób prowadzenia gry wstępnej jest skuteczny, czy może raczej kobieta potrzebuje czegoś innego.

jak podniecić kobietę

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Wiedza dotycząca, jak podniecić kobietę, nie zawsze jest wystarczająca, aby doprowadzić Panie do orgazmu. Oczywiście niezwykle ważna jest dbałość o budowanie atmosfery, czułe słowa, gra wstępna i pozostałe aspekty, które wcześniej wymieniliśmy, jednak do osiągnięcia orgazmu często potrzeba czegoś więcej.

Kobiety mogą doświadczyć orgazmu na wiele sposobów. Choć powszechnie mówi się o orgazmie pochwowym i łechtaczkowym, nie można zapominać o orgazmie sutkowym czy wynikającym z marzeń i fantazji seksualnych. Kobiecy orgazm jest zatem niebywale różnorodny, a przy tym jeszcze piękniejszy i bardziej tajemniczy! Nie istnieje bowiem jedna odpowiedź na pytanie, jak doprowadzić kobietę do orgazmu. Jest to kwestia indywidualna, choć w jej odkryciu mogą pomóc ogólne rady, znajdujące się poniżej.

·         Orgazm pochwowy można osiągnąć poprzez właściwą stymulację punktu G (palce, penis, gadżety erotyczne). Jest on jednak relatywnie trudny do osiągnięcia, gdyż wiele kobiet potrzebuje dodatkowej stymulacji (np. łechtaczki). Co więcej, kluczowe jest również zadbanie o wcześniejsze podniecenie seksualne i grę wstępną.

·         Orgazm łechtaczkowy jest – według danych i opinii – znacznie łatwiej osiągnąć. Do jego uzyskania można wykorzystać zarówno palce, jak i język. Należy jednak być niezwykle delikatnym i nie zapominać o wcześniejszej stymulacji innych stref erogennych, które są nieco słabiej ukrwione. W ten sposób ostateczna rozkosz będzie jeszcze większa.

jak zadowolić kobietę

W przypadku orgazmu sutkowego należy pamiętać, że pieszczota piersi nie wszystkim kobietom sprawia taką samą przyjemność. Warto zatem kierować się preferencjami partnerki i wybierać taki rodzaj stymulacji, który spełni jej potrzeby i fantazje seksualne. Ta zasada dotyczy również wszelkich metod i pomysłów na to, jak podniecić kobietę i dać jej rozkosz.

Nasze bestsellery

Przeczytaj również

24/09/2022

Łańcuszek na brzuch – moda i tradycja, którą warto znać

Każda kobieta wie, że detale i dodatki mają ogromne znaczenie w modzie. Czasami wystarczy jeden, ...

Czytaj więcej

24/09/2022

Bieliźniane inspiracje – 6 pomysłów na seksowne stroje

Inspiracja jest wszędzie. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie jej szukać. Zrobiliśmy to jednak za Ciebi...

Czytaj więcej

17/09/2022

Jak poprawnie zmierzyć obwód bioder?

Choć na początku może się to wydawać bardzo proste, to jednak czy na pewno wiesz, jak poprawnie...

Czytaj więcej

Zostań częścią #promees

Pokaż innym swój styl, oznaczając #promees lub @promeeslingerie w swoich social mediach.