Wszystkie zestawy bielizny z rabatem -15%! Zobacz 

Prześwitująca bielizna: to, co zakryte, kusi najbardziej

Dbająca o swój komfort i seksapil kobieta, zwraca uwagę nie tylko na to, co nosi na wierzchu, ale również pod spodem. W wielu przypadkach „to, co pod spodem” jest nawet znacznie ważniejsze, niż „to, co na wierzchu”. W końcu każda kobieta zna taką bieliznę, w której – nawet po założeniu najbardziej domowego dresu – czuje się seksownie i ponętnie. Prześwitująca bielizna reprezentuje zmysłowość, atrakcyjność i kobiecość. Jest synonimem wdzięku, który kobiety mogą prezentować przez przezroczysty materiał.

przezroczysta bielizna damska

Prześwitująca bielizna damska kusi, ale gdzie?

Niektóre zestawy bielizny damskiej można nosić wszędzie. Nieważne, czy jest to wyjście na zakupy do sklepu, randka w kinie, czy biznesowe spotkanie z klientem. Prześwitująca bielizna jest zupełnie inna, a przez to jeszcze bardziej wyjątkowa. Samo spojrzenie na jej przezroczysty materiał daje bezpośrednie skojarzenia, do jakich chwil została stworzona…

Celem prześwitującej bielizny jest ożywienie i urozmaicenie intymnych chwil, które rozgrywają się z dala od oczu postronnych. Kiedy znika codzienność, a pojawia się pożądanie i namiętność, warto podsycić atmosferę seksownym kompletem bielizny, spod którego kobiety będą mogły zaprezentować swoje piękno. Takie rozwiązanie pozwala ponadto przejąć kontrolę, co jest niezwykle ważne dla niektórych kobiet.

W końcu to, co zakryte, kusi jeszcze bardziej…

Erotyczna bielizna działa na wyobraźnię. Zwiewnie i lekko okrywa nagie ciało, prezentując je w tajemniczy sposób. Dodatkowo może również zaskakiwać, co wpływa pozytywnie na budowanie romantycznej atmosfery.

Celebracja kobiecości

W noszeniu seksownych kompletów chodzi o delikatność i subtelność. Nie sztuką jest pokazać swoje ciało zza przezroczystego materiału, ale prawdziwym kunsztem jest, otoczyć się taką bielizną, która będzie dodawać pewność siebie i celebrować kobiecość. W ten sposób można także uniknąć kiczu i pretensjonalności.

Prześwitująca bielizna jest różna – tak samo, jak kobiety, które ją noszą. Z tego więc powodu wszystkie Panie mają szansę dopasować komplet do własnego charakteru, preferencji oraz odczuć. Należy zatem uszanować fakt, że to, co dla jednej kobiety będzie uchodzić za „zbyt wyzywające”, dla innej może stanowić zestaw idealny.

erotyczny top z siateczki

Właśnie dlatego w Promees przygotowujemy zestawy prześwitującej bielizny, które – choć różne – zawsze celebrują i wspierają kobiecość. Tym samym można u nas znaleźć zarówno prosty i klasyczny biustonosz Catalina, jak i całkowicie nowy biustonosz Megan, uszyty z podwójnej siateczki. Wiele zestawów zawiera również seksowną koronkę, urocze falbanki i uwodzicielskie paseczki.

Wszystko jest kwestią wyboru, a biorąc pod uwagę, jakie znaczenie ma erotyczna bielizna, zachęcamy, aby ten wybór był podyktowany własnymi potrzebami.

Jeśli prześwitująca bielizna, to w jakim kolorze?

Sprawa jest równie indywidualna, co wybór kroju i dodatków w zestawie prześwitującej bielizny. Barwę można dopasować do typu urody, karnacji, pozostałych elementów ubioru czy własnego samopoczucia w danej chwili. W końcu są takie dni, kiedy wszystko w danym kolorze jest „złe”, nawet jeśli na ogół go uwielbiamy.

W przypadku erotycznej bielizny, uszytej z przezroczystego materiału, zalecamy skupić się na dwóch kolorach: czarnym i białym. Oczywiście, jeżeli Panie wiedzą, że w innym kolorze czują się lepiej lub mają ochotę poeksperymentować, droga wolna!

Biel jest symbolem niewinności, ale w przypadku bielizny daje efekt odświeżenia i nowości. Kojarzy się z czystością i nowym początkiem, zatem seksowny komplet w tym kolorze może stać się synonimem czegoś innego: pięknego i niespotykanego. Ponadto, kobiety w bieli wyglądają swobodniej i lżej, co może sprzyjać budowaniu zmysłowej atmosfery.

prześwitująca bielizna biała

Czerń jest pochłaniająca. Bielizna w tym kolorze daje zjawiskowy efekt, ponieważ wzmaga aurę tajemniczości i intymności. Kobiety w czerni zawsze prezentują się elegancko, dostojnie i mocniej. Zaskarbiają całą przestrzeń dla siebie i budują atmosferę swoim widokiem. Co ważne, czerń jest uniwersalna, ale niebanalna. Stanowi zatem bezpieczny wybór na każdą okazję.

Seksapil już jest, ale co z komfortem?

Szkoda życia na noszenie niewygodnej bielizny, która wywołuje dyskomfort. Nawet jeśli jest to bielizna erotyczna, którą zakłada się podczas wyjątkowych chwil, warto zadbać, aby była wspierająca. Kluczową rolę odgrywa w tym ujęciu rodzaj materiału oraz jakość wykonania.

W Promees korzystamy z elastycznej i przezroczystej siateczki, która doskonale dopasowuje się i układa na kobiecym ciele. Wysoka jakość – w połączeniu z precyzją szycia – chroni przed obtarciami i podrażnieniami skóry. Nic więc dziwnego, że niektóre kobiety noszą prześwitującą bieliznę Promees, także podczas mniej intymnych chwil!

Komfort w przypadku bielizny erotycznej jest niezwykle istotny. Warto więc wybierać takie komplety, które pozwalają w pełni skupiać się na przeżywaniu wyjątkowych momentów swojego życia.

prześwitująca bielizna damska

Prześwitująca bielizna nie dla każdego

Nie wszystkie kobiety będą się dobrze czuły w tak odważnych stylizacjach. W niektórych przypadkach warto zrezygnować z przezroczystego materiału na rzecz koronkowych, skórzanych lub klasycznych modeli. Prześwitująca bielizna nie jest bowiem dla każdego! W Promees pragniemy, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo i zmysłowo w bieliźnie, którą sama wybierze – w zgodzie ze swoimi potrzebami.

Jeżeli więc spodobała Ci się prześwitująca bielizna, którą Ci zaprezentowaliśmy, niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy podzielić się z Tobą dawką nowości i zmysłowości. Jeśli natomiast czujesz, że przezroczysta siateczka nie jest dla Ciebie, cieszymy się, że o tym mówisz i słuchasz siebie.

Być może Twój komplet czeka na Ciebie w innej kolekcji Promees!

Nasze bestsellery

Przeczytaj również

28/06/2022

Zobacz 10 pięknych zestawów bielizny na lato!

Zestaw bielizny na lato powinien charakteryzować się przewiewnym materiałem wysokiej jakości. Kl...

Czytaj więcej

28/06/2022

Co musisz wiedzieć o seksownych strojach do sypialni?

Nie zastanawiaj się, czy seksowny strój jest dla Ciebie. Zamiast tego pomyśl, czego od niego ocze...

Czytaj więcej

22/06/2022

Jak często zmieniać stanik?

Regularnie zmieniamy majtki, skarpetki, ubrania, ale co ze stanikami? Jak często zmieniać biustono...

Czytaj więcej

Zostań częścią #promees

Pokaż innym swój styl, oznaczając #promees lub @promeeslingerie w swoich social mediach.